Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > HS243100R
HS243100R
HS243100R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop HS243100R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer HS243100R
Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 100V 240A HALFPAK
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer HS243100R Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 100V 240A HALFPAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5138 pcs Data papier HS24380,90,100
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 860mV @ 240A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100V Leverancier Device Pakket HALF-PAK
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Bulk Verpakking / doos HALF-PAK
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Schottky, Reverse Polarity
gedetailleerde beschrijving Diode Schottky, Reverse Polarity 100V 240A Chassis Mount HALF-PAK Current - Reverse Lekkage @ Vr 8mA @ 100V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 240A Capaciteit @ Vr, F 6400pF @ 5V, 1MHz
Gerelateerde producten
HS24230 Image
  • Deel#:HS24230
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:DIODE SCHOTTKY 30V 240A HALFPAK
  • Op voorraad:1479
  • Deel#:HS247180R
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:DIODE SCHOTTKY 180V 240A HALFPAK
  • Op voorraad:5766
HS243100 Image
  • Deel#:HS243100