Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > HS247200
HS247200
HS247200
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop HS247200 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer HS247200
Fabrikant Microsemi Corporation
Beschrijving DIODE MODULE 200V 240A HALF-PAK
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer HS247200 Fabrikant Microsemi Corporation
Beschrijving DIODE MODULE 200V 240A HALF-PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5769 pcs Data papier HS247180, HS247200
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Peak Reverse (Max) Schottky
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 240A Voltage - Breakdown HALF-PAK
Serie - RoHS Status Bulk
Reverse Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io) Resistance @ Als, F 6000pF @ 5V, 1MHz
Polarisatie HALF-PAK montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Onderdeelnummer HS247200
Uitgebreide beschrijving Diode Schottky 200V 240A Chassis Mount HALF-PAK diode Configuration 8mA @ 200V
Beschrijving DIODE MODULE 200V 240A HALF-PAK Current - Reverse Lekkage @ Vr 860mV @ 240A
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 200V
Gerelateerde producten
HS25 10R F Image
  • Deel#:HS25 10R F
  • fabrikanten:Ohmite
  • Beschrijving:RES CHAS MNT 10 OHM 1% 25W
  • Op voorraad:58840
HS25 120R F Image
  • Deel#:HS25 120R F
  • fabrikanten:Ohmite
  • Beschrijving:RES CHAS MNT 120 OHM 1% 25W
  • Op voorraad:44567
HS25 120R J Image
  • Deel#:HS25 120R J
  • Beschrijving:RES CHAS MNT 120 OHM 5% 25W
HS25 10K F Image
  • Deel#:HS25 10K F
  • Beschrijving:RES CHAS MNT 10K OHM 1% 25W
HS246150 Image
HS243100R Image
  • Deel#:HS243100R
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:DIODE SCHOTTKY 100V 240A HALFPAK
HS25 10K J Image
  • Deel#:HS25 10K J
  • Beschrijving:RES CHAS MNT 10K OHM 5% 25W
HS25 100R J Image
  • Deel#:HS25 100R J
  • Beschrijving:RES CHAS MNT 100 OHM 5% 25W