LX8117-25CST
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LX8117-25CST met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LX8117-25CST
Fabrikant Microsemi
Beschrijving IC REG LIN 2.5V 800MA SOT223 PWR
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer LX8117-25CST Fabrikant Microsemi
Beschrijving IC REG LIN 2.5V 800MA SOT223 PWR Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4267 pcs Data papier LX8117
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 1.2V @ 800mA
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 2.5V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 12V Leverancier Device Pakket SOT-223, Power
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Short Circuit
Packaging Tube Verpakking / doos TO-261-4, TO-261AA
PSRR 75dB (120Hz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen LX8117-25CSTR
LX8117-25CSTR-ND
Temperatuur 0°C ~ 125°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 2 (1 Year)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 800mA SOT-223, Power
Actueel - Quiescent (Iq) 10mA Current - Output 800mA