LX8117-33CDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LX8117-33CDT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LX8117-33CDT
Fabrikant Microsemi
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO252
Product parameter
Onderdeel nummer LX8117-33CDT Fabrikant Microsemi
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO252 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5410 pcs Data papier LX8117
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 1.2V @ 800mA
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 12V Leverancier Device Pakket TO-252, (D-Pak)
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Short Circuit
Packaging Tube Verpakking / doos TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR 75dB (120Hz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Temperatuur 0°C ~ 125°C
Aantal Regulators 1 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 2 (1 Year) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA TO-252, (D-Pak) Actueel - Quiescent (Iq) 10mA
Current - Output 800mA Beheersfuncties -