LX8585A-33CDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LX8585A-33CDD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LX8585A-33CDD
Fabrikant Microsemi
Beschrijving IC REG LIN 3.3V 4.6A TO263 POWER
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer LX8585A-33CDD Fabrikant Microsemi
Beschrijving IC REG LIN 3.3V 4.6A TO263 POWER Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4782 pcs Data papier LX8585
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 1.2V @ 4.6A
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 10V Leverancier Device Pakket TO-263, Power
Serie - Beschermingsfuncties Over Temperature, Short Circuit
Packaging Tube Verpakking / doos TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
PSRR 83dB (120Hz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Temperatuur 0°C ~ 125°C
Aantal Regulators 1 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 2 (1 Year) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 4.6A TO-263, Power Actueel - Quiescent (Iq) 10mA
Current - Output 4.6A Beheersfuncties -