LX8586A-33CV
LX8586A-33CV
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LX8586A-33CV met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LX8586A-33CV
Fabrikant Microsemi
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 6A TO247-3
Product parameter
Onderdeel nummer LX8586A-33CV Fabrikant Microsemi
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 6A TO247-3 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5426 pcs Data papier LX8586(A)-xx
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 1.1V @ 6A
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 10V Leverancier Device Pakket TO-247-3
Serie - Beschermingsfuncties Over Temperature, Short Circuit
Packaging Bulk Verpakking / doos TO-247-3
PSRR 83dB (120Hz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Temperatuur 0°C ~ 125°C
Aantal Regulators 1 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 2 (1 Year) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 6A TO-247-3 Actueel - Quiescent (Iq) 10mA
Current - Output 6A Beheersfuncties -