Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > M15KP75CA
M15KP75CA
M15KP75CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M15KP75CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M15KP75CA
Fabrikant Microsemi Corporation
Beschrijving TVS DIODE 75VWM 122VC DO204AR
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4673 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer M15KP75CA Fabrikant Microsemi Corporation
hoeveelheid beschikbaar 4673 pcs Data papier M15KP22A - 280CA, e3
Categorie Circuit Protection Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 83.3V
Voltage - Doorslagstroom 1 Spanning - Onderbreking (Min) 75V
Voltage - Breakdown DO-204AR Type Zener
Serie Military, MIL-PRF-19500 RoHS Status Bulk
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Power Line Protection 15000W (15kW)
Power - Peak Pulse 123A Polarisatie DO-204AR, Axial