Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > M15KP85AE3
M15KP85AE3
M15KP85AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M15KP85AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M15KP85AE3
Fabrikant Microsemi Corporation
Beschrijving TVS DIODE 85VWM 137VC DO204AR
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5912 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer M15KP85AE3 Fabrikant Microsemi Corporation
hoeveelheid beschikbaar 5912 pcs Data papier M15KP22A - 280CA, e3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 1
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 94.4V Spanning - Onderbreking (Min) 85V
Voltage - Breakdown DO-204AR Type Zener
Serie Military, MIL-PRF-19500 RoHS Status Bulk
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Power Line Protection 15000W (15kW)
Power - Peak Pulse 109A Polarisatie DO-204AR, Axial