MA15KP43A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MA15KP43A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | MA15KP43A |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Beschrijving | TVS DIODE 43V 69.7V DO204AR |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | MA15KP43A | Fabrikant | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TVS DIODE 43V 69.7V DO204AR | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 4511 pcs | Data papier | M15KP22A - 280CA, e3 |
| Categorie | Circuit Protection | Spanning - Reverse Standoff (type) | 43V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 69.7V | Spanning - Onderbreking (Min) | 47.8V |
| Unidirectionele kanalen | 1 | Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | DO-204AR | Serie | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection | No | Power - Peak Pulse | 15000W (15kW) |
| Packaging | Bulk | Verpakking / doos | DO-204AR, Axial |
| Andere namen | 1086-3819 1086-3819-MIL |
Temperatuur | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type | Through Hole | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Contains lead / RoHS non-compliant | Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 215A |