MA15KP45A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MA15KP45A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | MA15KP45A |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Beschrijving | TVS DIODE 45V 73V DO204AR |
Product parameter
| Onderdeel nummer | MA15KP45A | Fabrikant | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TVS DIODE 45V 73V DO204AR | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 4656 pcs | Data papier | M15KP22A - 280CA, e3 |
| Categorie | Circuit Protection | Spanning - Reverse Standoff (type) | 45V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 73V | Spanning - Onderbreking (Min) | 50V |
| Unidirectionele kanalen | 1 | Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | DO-204AR | Serie | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection | No | Power - Peak Pulse | 15000W (15kW) |