Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MALCE48A
MALCE48A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MALCE48A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MALCE48A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 48V 77.4V CASE-1
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4282 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MALCE48A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 48V 77.4V CASE-1 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4282 pcs Data papier MLCE6.5-170A
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 48V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 77.4V Spanning - Onderbreking (Min) 53.3V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket CASE-1 Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)