MALCE60A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MALCE60A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | MALCE60A |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Beschrijving | TVS DIODE 60V 96.8V CASE-1 |
Product parameter
| Onderdeel nummer | MALCE60A | Fabrikant | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TVS DIODE 60V 96.8V CASE-1 | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 5465 pcs | Data papier | MLCE6.5-170A |
| Categorie | Circuit Protection | Spanning - Reverse Standoff (type) | 60V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 96.8V | Spanning - Onderbreking (Min) | 66.7V |
| Unidirectionele kanalen | 1 | Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | CASE-1 | Serie | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection | No | Power - Peak Pulse | 1500W (1.5kW) |
| Packaging | Bulk | Verpakking / doos | DO-201AA, DO-27, Axial |
| Andere namen | 1086-4099 1086-4099-MIL |
Temperatuur | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type | Through Hole | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Contains lead / RoHS non-compliant | Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 15.5A |
| Capacitieve @ Frequentie | 90pF @ 1MHz | toepassingen | General Purpose |