Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MALCE64AE3
MALCE64AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MALCE64AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MALCE64AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 64V 103V CASE-1
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4213 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MALCE64AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 64V 103V CASE-1 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4213 pcs Data papier MLCE6.5-170A
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 64V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 103V Spanning - Onderbreking (Min) 71.1V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket CASE-1 Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)