Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MAPLAD18KP43CAE3
MAPLAD18KP43CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MAPLAD18KP43CAE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MAPLAD18KP43CAE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 43V 69.4V PLAD
Product parameter
Onderdeel nummer MAPLAD18KP43CAE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 43V 69.4V PLAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1867 pcs Data papier MPLAD18KP7.0A - 200CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 43V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 69.4V Spanning - Onderbreking (Min) 47.8V
Type Zener Leverancier Device Pakket PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 18000W (18kW) Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard SMD Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 260A Capacitieve @ Frequentie -