Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MAPLAD18KP51AE3
MAPLAD18KP51AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MAPLAD18KP51AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MAPLAD18KP51AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 51V 82.4V PLAD
Product parameter
Onderdeel nummer MAPLAD18KP51AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 51V 82.4V PLAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2297 pcs Data papier MPLAD18KP7.0A - 200CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 51V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 82.4V Spanning - Onderbreking (Min) 56.7V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 18000W (18kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos Nonstandard SMD
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 219A