Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MASMBG16CA
MASMBG16CA
MASMBG16CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MASMBG16CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MASMBG16CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 16V 26V DO215AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 18210 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
177 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MASMBG16CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 16V 26V DO215AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 18210 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 16V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 26V Spanning - Onderbreking (Min) 17.8V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMBG (DO-215AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Bulk