Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MASMBG17AE3
MASMBG17AE3
MASMBG17AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MASMBG17AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MASMBG17AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 17V 27.6V DO215AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 13680 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MASMBG17AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 17V 27.6V DO215AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 13680 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 17V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 27.6V Spanning - Onderbreking (Min) 18.9V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMBG (DO-215AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-215AA, SMB Gull Wing
Andere namen 1086-5301
1086-5301-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.7A
Capacitieve @ Frequentie - toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
MASMBG18CA Image
  • Deel#:MASMBG18CA
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 18V 29.2V DO215AA
  • Op voorraad:17008
MASMBG17A Image
  • Deel#:MASMBG17A
  • fabrikanten:Microsemi