Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MASMBJ33A/TR
MASMBJ33A/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MASMBJ33A/TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MASMBJ33A/TR
Fabrikant Microsemi
Beschrijving HI REL TVS
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 18555 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MASMBJ33A/TR Fabrikant Microsemi
Beschrijving HI REL TVS Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 18555 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 33V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 53.3V Spanning - Onderbreking (Min) 36.7V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMBJ (DO-214AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Verpakking / doos DO-214AA, SMB Andere namen MASMBJ33A/TRMS
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.3A