Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MASMBJ40AE3
MASMBJ40AE3
MASMBJ40AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MASMBJ40AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MASMBJ40AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 17814 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
180 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MASMBJ40AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 17814 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 40V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 64.5V Spanning - Onderbreking (Min) 44.4V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMBJ (DO-214AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W