Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MASMCG110CAE3
MASMCG110CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MASMCG110CAE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MASMCG110CAE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 110V 177V DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 11542 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
141 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MASMCG110CAE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 110V 177V DO215AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 11542 pcs Data papier MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 110V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 177V Spanning - Onderbreking (Min) 122V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk