Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MASMCG11AE3
MASMCG11AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MASMCG11AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MASMCG11AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 11V 18.2V DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 15438 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
152 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MASMCG11AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 11V 18.2V DO215AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 15438 pcs Data papier MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 11V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 18.2V Spanning - Onderbreking (Min) 12.2V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMCG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)