Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MASMCG170CAE3
MASMCG170CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MASMCG170CAE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MASMCG170CAE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 170V 275V DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 12534 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
141 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MASMCG170CAE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 170V 275V DO215AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 12534 pcs Data papier MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 170V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 275V Spanning - Onderbreking (Min) 189V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Verpakking / doos DO-215AB, SMC Gull Wing Andere namen 1086-5715
1086-5715-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.5A Capacitieve @ Frequentie -
Bidirectionele kanalen 1 toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
  • Deel#:MASMCG170CA
  • fabrikanten:Microsemi