Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MASMCG18A
MASMCG18A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MASMCG18A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MASMCG18A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 12506 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
152 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MASMCG18A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 12506 pcs Data papier MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 18V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 29.2V Spanning - Onderbreking (Min) 20V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMCG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)