Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MASMLJ130CA
MASMLJ130CA
MASMLJ130CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MASMLJ130CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MASMLJ130CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 130V 209V DO214AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 10262 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
114 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MASMLJ130CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 130V 209V DO214AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 10262 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 130V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 209V Spanning - Onderbreking (Min) 144V
Type Zener Leverancier Device Pakket DO-214AB
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Bulk