Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MASMLJ14A
MASMLJ14A
MASMLJ14A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MASMLJ14A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MASMLJ14A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 10067 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
122 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MASMLJ14A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 10067 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 14V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 23.2V Spanning - Onderbreking (Min) 15.6V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket DO-214AB Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-214AB, SMC
Andere namen 1086-6416
1086-6416-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 129.4A