MPLAD15KP40AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MPLAD15KP40AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | MPLAD15KP40AE3 |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Beschrijving | TVS DIODE 40V 64.5V PLAD |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
Product parameter
| Onderdeel nummer | MPLAD15KP40AE3 | Fabrikant | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TVS DIODE 40V 64.5V PLAD | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 4174 pcs | Data papier | MPLAD15KP7.0A - 200CA |
| Categorie | Circuit Protection | Spanning - Reverse Standoff (type) | 40V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 64.5V | Spanning - Onderbreking (Min) | 44.4V |
| Unidirectionele kanalen | 1 | Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | PLAD | Serie | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection | No | Power - Peak Pulse | 15000W (15kW) |