Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MPLAD15KP43CA/TR
MPLAD15KP43CA/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MPLAD15KP43CA/TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MPLAD15KP43CA/TR
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 3216 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MPLAD15KP43CA/TR Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 3216 pcs Data papier MPLAD15KP7.0A - 200CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 43V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 69.4V Spanning - Onderbreking (Min) 47.8V
Type Zener Leverancier Device Pakket PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Verpakking / doos Nonstandard SMD
Andere namen MPLAD15KP43CA/TRMS Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 216A Capacitieve @ Frequentie -