Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MPLAD15KP48A
MPLAD15KP48A
MPLAD15KP48A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MPLAD15KP48A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MPLAD15KP48A
Fabrikant Microsemi Corporation
Beschrijving TVS DIODE 48VWM 77.4VC PLAD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4163 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MPLAD15KP48A Fabrikant Microsemi Corporation
hoeveelheid beschikbaar 4163 pcs Data papier MPLAD15KP7.0A - 200CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 1
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 53.3V Spanning - Onderbreking (Min) 48V
Voltage - Breakdown PLAD Type Zener
Serie - RoHS Status Bulk
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Power Line Protection 15000W (15kW)
Power - Peak Pulse 195A Polarisatie Nonstandard SMD