Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Bridge rectifiers > MSDM150-16
MSDM150-16
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSDM150-16 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSDM150-16
Fabrikant Microsemi
Beschrijving MOD BRIDGE 3PH 1600V 150A M3-1
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer MSDM150-16 Fabrikant Microsemi
Beschrijving MOD BRIDGE 3PH 1600V 150A M3-1 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5605 pcs Data papier MSDM150
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Peak Reverse (Max) 1.6kV
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.4V @ 150A Technologie Standard
Leverancier Device Pakket M3-1 Serie -
Packaging Bulk Verpakking / doos M3-1
Temperatuur -40°C ~ 150°C (TJ) montage Type Chassis Mount
diode Type Three Phase gedetailleerde beschrijving Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6kV Chassis Mount M3-1
Current - Reverse Lekkage @ Vr 500µA @ 1600V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 150A