Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Bridge rectifiers > MSDM200-08
MSDM200-08
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSDM200-08 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSDM200-08
Fabrikant Microsemi
Beschrijving MOD BRIDGE 3PH 800V 200A M3-1
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer MSDM200-08 Fabrikant Microsemi
Beschrijving MOD BRIDGE 3PH 800V 200A M3-1 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5008 pcs Data papier MSDM200
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Peak Reverse (Max) 800V
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.45V @ 200A Technologie Standard
Leverancier Device Pakket M3-1 Serie -
Packaging Bulk Verpakking / doos M3-1
Temperatuur -40°C ~ 150°C (TJ) montage Type Chassis Mount
diode Type Three Phase gedetailleerde beschrijving Bridge Rectifier Three Phase Standard 800V Chassis Mount M3-1
Current - Reverse Lekkage @ Vr 500µA @ 800V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 200A