Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Bridge rectifiers > MSDM75-12
MSDM75-12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSDM75-12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSDM75-12
Fabrikant Microsemi
Beschrijving MOD BRIDGE 3PH 1200V 75A M2-1
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer MSDM75-12 Fabrikant Microsemi
Beschrijving MOD BRIDGE 3PH 1200V 75A M2-1 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5002 pcs Data papier MSDM75
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Peak Reverse (Max) 1.2kV
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.6V @ 150A Technologie Standard
Leverancier Device Pakket M2-1 Serie -
Packaging Bulk Verpakking / doos Module
Temperatuur -40°C ~ 150°C (TJ) montage Type Chassis Mount
diode Type Three Phase gedetailleerde beschrijving Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.2kV Chassis Mount M2-1
Current - Reverse Lekkage @ Vr 500µA @ 1200V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 75A