Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > MSKD60-08
MSKD60-08
MSKD60-08
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSKD60-08 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSKD60-08
Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE MODULE 800V 60A D1
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer MSKD60-08 Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE MODULE 800V 60A D1 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5044 pcs Data papier MSK,MSA,MSC_D60Power Products Catalog
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.3V @ 200A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 800V Leverancier Device Pakket D1
Snelheid Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Serie -
Packaging Bulk Verpakking / doos D1
Andere namen MSKD6008 montage Type Chassis Mount
diode Type Standard diode Configuration 1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 800V 60A Chassis Mount D1 Current - Reverse Lekkage @ Vr 5mA @ 800V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 60A