Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > MSKD165-12
MSKD165-12
MSKD165-12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSKD165-12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSKD165-12
Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE MODULE 1.2KV 165A SD2
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSKD165-12 Fabrikant Microsemi
Beschrijving DIODE MODULE 1.2KV 165A SD2 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2801 pcs Data papier MS(K,A,C)D165
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.4V @ 300A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1200V Leverancier Device Pakket SD2
Snelheid Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Serie -
Packaging Bulk Verpakking / doos D2
Andere namen MSKD16512 montage Type Chassis Mount
diode Type Standard diode Configuration 1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1200V 165A Chassis Mount D2 Current - Reverse Lekkage @ Vr 9mA @ 1200V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 165A