Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMBG120CA/TR
MSMBG120CA/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMBG120CA/TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMBG120CA/TR
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 61773 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
700 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMBG120CA/TR Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 61773 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 120V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 193V Spanning - Onderbreking (Min) 133V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMBG (DO-215AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Verpakking / doos DO-215AA, SMB Gull Wing
Andere namen MSMBG120CA/TRMS Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.1A Capacitieve @ Frequentie -
Bidirectionele kanalen 1 toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
MSMBG12AE3 Image
  • Deel#:MSMBG12AE3
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 12V 19.9V DO215AA
  • Op voorraad:96841
MSMBG120CA Image
  • Deel#:MSMBG120CA
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 120V 193V DO215AA