Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMBG12CA/TR
MSMBG12CA/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMBG12CA/TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMBG12CA/TR
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 67877 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
700 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMBG12CA/TR Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 67877 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 12V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 19.9V Spanning - Onderbreking (Min) 13.3V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMBG (DO-215AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Verpakking / doos DO-215AA, SMB Gull Wing
Andere namen MSMBG12CA/TRMS Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30.2A Capacitieve @ Frequentie -