Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMBG150AE3
MSMBG150AE3
MSMBG150AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMBG150AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMBG150AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 150V 243V DO215AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 76761 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMBG150AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 150V 243V DO215AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 76761 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 150V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 243V Spanning - Onderbreking (Min) 167V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMBG (DO-215AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-215AA, SMB Gull Wing
Andere namen 1086-7838
1086-7838-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.5A
Capacitieve @ Frequentie - toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
MSMBG15A Image
  • Deel#:MSMBG15A
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 15V 24.4V DO215AA
  • Op voorraad:74445
MSMBG150A Image
  • Deel#:MSMBG150A
  • fabrikanten:Microsemi