Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMBG15A
MSMBG15A
MSMBG15A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMBG15A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMBG15A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 15V 24.4V DO215AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 74445 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
782 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMBG15A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 15V 24.4V DO215AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 74445 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 15V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 24.4V Spanning - Onderbreking (Min) 16.7V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMBG (DO-215AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-215AA, SMB Gull Wing
Andere namen 1086-7841
1086-7841-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24A Capacitieve @ Frequentie -
toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
MSMBG150A Image
  • Deel#:MSMBG150A
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 150V 243V DO215AA
  • Op voorraad:81137
MSMBG15AE3 Image
  • Deel#:MSMBG15AE3
  • fabrikanten:Microsemi