Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMBJ11CA
MSMBJ11CA
MSMBJ11CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMBJ11CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMBJ11CA
Fabrikant Microsemi Corporation
Beschrijving TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 56641 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMBJ11CA Fabrikant Microsemi Corporation
hoeveelheid beschikbaar 56641 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 12.2V
Voltage - Doorslagstroom 1 Spanning - Onderbreking (Min) 11V
Voltage - Breakdown SMBJ (DO-214AA) Type Zener
Serie Military, MIL-PRF-19500 RoHS Status Bulk
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Power Line Protection 600W
Power - Peak Pulse 33A Polarisatie DO-214AA, SMB