Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMBJ12A
MSMBJ12A
MSMBJ12A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMBJ12A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMBJ12A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 12V 19.9V DO214AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 96068 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
848 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMBJ12A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 12V 19.9V DO214AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 96068 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 12V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 19.9V Spanning - Onderbreking (Min) 13.3V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMBJ (DO-214AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-214AA, SMB
Andere namen 1086-8015
1086-8015-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30.2A Capacitieve @ Frequentie -