Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMBJ150CAE3
MSMBJ150CAE3
MSMBJ150CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMBJ150CAE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMBJ150CAE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 150V 243V DO214AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 93340 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
794 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMBJ150CAE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 150V 243V DO214AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 93340 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 150V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 243V Spanning - Onderbreking (Min) 167V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMBJ (DO-214AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Bulk