Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMBJ15CAE3
MSMBJ15CAE3
MSMBJ15CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMBJ15CAE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMBJ15CAE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 15V 24.4V DO214AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 91130 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
794 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMBJ15CAE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 15V 24.4V DO214AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 91130 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 15V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 24.4V Spanning - Onderbreking (Min) 16.7V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMBJ (DO-214AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Bulk