Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMBJ16CA
MSMBJ16CA
MSMBJ16CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMBJ16CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMBJ16CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 16V 26V DO214AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 76803 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
794 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMBJ16CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 16V 26V DO214AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 76803 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 16V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 26V Spanning - Onderbreking (Min) 17.8V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMBJ (DO-214AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Bulk