Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMBJ28A
MSMBJ28A
MSMBJ28A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMBJ28A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMBJ28A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 28V 45.4V DO214AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 65394 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMBJ28A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 28V 45.4V DO214AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 65394 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 28V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 45.4V Spanning - Onderbreking (Min) 31.1V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMBJ (DO-214AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W