Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMBJ2K3.3E3
MSMBJ2K3.3E3
MSMBJ2K3.3E3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMBJ2K3.3E3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMBJ2K3.3E3
Fabrikant Microsemi Corporation
Beschrijving TVS DIODE 3.3VWM 5.8VC DO214AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5874 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer MSMBJ2K3.3E3 Fabrikant Microsemi Corporation
hoeveelheid beschikbaar 5874 pcs Data papier MSMBx2K3.0 - K5.0
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 1
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 4.6V Spanning - Onderbreking (Min) 3.3V
Voltage - Breakdown SMBJ (DO-214AA) Type Zener
Serie Military, MIL-PRF-19500 RoHS Status Bulk
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Power Line Protection 2000W (2kW)
Power - Peak Pulse 10A (8/20µs) Polarisatie DO-214AA, SMB