Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMCG90CAE3
MSMCG90CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMCG90CAE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMCG90CAE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 90V 146V DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 46937 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
527 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMCG90CAE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 90V 146V DO215AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 46937 pcs Data papier MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 90V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 146V Spanning - Onderbreking (Min) 100V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk