Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMCGLCE10A
MSMCGLCE10A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMCGLCE10A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMCGLCE10A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 10V 17V DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 18343 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
211 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMCGLCE10A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 10V 17V DO215AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 18343 pcs Data papier MSMCxLCE6.5A - MXLSMCxLCE170Ae3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 10V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 17V Spanning - Onderbreking (Min) 11.1V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMCG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-215AB, SMC Gull Wing
Andere namen 1086-8405
1086-8405-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 88A Capacitieve @ Frequentie 100pF @ 1MHz
toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
  • Deel#:MSMCGLCE12A
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 12V 19.9V DO215AB