Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMLJ20A
MSMLJ20A
MSMLJ20A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMLJ20A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMLJ20A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 36317 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMLJ20A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 36317 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 20V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 32.4V Spanning - Onderbreking (Min) 22.2V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket DO-214AB Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)