Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMLJ20AE3/TR
MSMLJ20AE3/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMLJ20AE3/TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMLJ20AE3/TR
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS
Leid Free Status / RoHS Status RoHS-conformiteit
In Stock 39678 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
400 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMLJ20AE3/TR Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS Leid Free Status / RoHS Status RoHS-conformiteit
hoeveelheid beschikbaar 39678 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 20V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 32.4V Spanning - Onderbreking (Min) 22.2V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMLJ (DO-214AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
RoHS-status RoHS Compliant Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Verpakking / doos DO-214AB, SMC
Andere namen MSMLJ20AE3/TRMS Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 92.6A Capacitieve @ Frequentie -
toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
MSMLJ18CA Image
  • Deel#:MSMLJ18CA
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB
  • Op voorraad:32360
MSMLJ22AE3 Image
  • Deel#:MSMLJ22AE3
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB
  • Op voorraad:33710
MSMLJ20A Image
  • Deel#:MSMLJ20A
  • Beschrijving:TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB