Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMLJ28A
MSMLJ28A
MSMLJ28A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMLJ28A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMLJ28A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 33657 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMLJ28A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 33657 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 28V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 45.4V Spanning - Onderbreking (Min) 31.1V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket DO-214AB Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-214AB, SMC
Andere namen 1086-9023
1086-9023-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 66A Capacitieve @ Frequentie -
toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
MSMLJ28CA Image
  • Deel#:MSMLJ28CA
  • fabrikanten:Microsemi