Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMLJ26A
MSMLJ26A
MSMLJ26A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMLJ26A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMLJ26A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 31703 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMLJ26A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 31703 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 26V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 42.1V Spanning - Onderbreking (Min) 28.9V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket DO-214AB Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)